Blog

Sultanbeyli Klima Tamiri

İstanbul Sultanbeyli bölgesinde uzun yıllardır teknik servis olarak faaliyet gösteren firmamızda her türlü beyaz eşyanın ve klimaların bakım hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Sultanbeyli klima tamiri denildiğinde bölgede ilk akla gelen firmalardan olmanın gururunu yaşamaktayız. Bugüne dek firmamızda müşteri memnuniyeti ilkesiyle yol almış bir firmayız.

Bünyemizde alanında uzman bir kadroyla müşterilerimize kaliteli ve garantili hizmet sunmaktayız. Her türlü beyaz eşyanızın bakımı, onarımı ve parça değişimi işlemlerini garantili olarak kısa zamanda yapabilecek kapasiteye ve kadroya sahibiz.

bursa masoz
escort bursa

Firmada Verilen Hizmetler Nelerdir?

Sultanbeyli bölgesinde yıllardır gerçekleştirmekte olduğumuz bakım ve onarım hizmetlerimiz şu şekildedir:

  • Klimaların genel periyodik bakımı
  • Klima arızalarının giderilmesi varsa parça değişimi
  • Beyaz eşyaların arızalarının giderilmesi
  • Montaj hizmeti
  • Klimaların yer değişimi için yapılan montaj hizmetleri
  • Keşif ve bilgilendirme hizmeti

Tüm bu hizmetler firmamızda bulunan alanında uzman teknikerler tarafından yapılmaktadır. Sultanbeyli klima tamiri olarak yaptığımız tüm bakım ve onarım hizmetleri 1 yıl garantili olmaktadır.

Klima Bakım Ve Onarım Hizmetleri Nasıl Yapılır?

Klimalarda yer alan iç ünite kapakları öncelikle sökülerek bakım hizmetine başlanır. Ardından klimalarda bulunan hava filtreleri, fan pervaneleri, su gider hattıyla beraber klimanın iç ünitesi komple özel bir ilaçla temizlenir. Temizleme işleminden sonra sökülen ünite tekrardan yerine takılır. Klimanın dış ünitesinde kalan voltaj ve amber ölçümleri yapılarak sorun varsa değişimi yapılır. Klimanın eğer dış ünitesinde gaz kaçağı varsa tespit edilerek müşteriye gerekli bilgi verilerek gaz ilavesi yapılır.

Tüm iç ve dış ünitelerin genel bakımı yapıldığında klima çalıştırılır, Bir sorunla karşılaşılmadığı durumda bakım hizmeti sonlandırılır. Klimalara belirli aralıklarla bakım yaptırmak insan sağlığı açısından da büyük önem taşımaktadır. Gerektiği durumlarda parça değişimi yapılır.

Klimalara Periyodik Bakım Yaptırmanın Önemi Nedir?

Klimalar gerek yaz aylarında soğutma işlevi açısından gerekse kışın ısınma gereksinimi açısından oldukça kullanışlı ve zahmet gerektirmeyen cihazlardır. Fakat her cihazda olduğu gibi bu cihazlarda düzenli olarak bakım ister. Periyodik bakımları yapılmayan cihazların kısa zamanda filtrelerinde tıkanıklık oluşarak insan sağlığı açısından risk teşkil eder.

Genellikle klimalarda yaşanan tıkanıklık problemleri kişinin sağlığı açısından sorun yaşatsa da aynı zamanda klimaların performansını da düşürecektir. Klimalarınızdan ilk günkü performansı ve verimi almak istiyorsanız Sultanbeyli klima tamiri ve bakımı hizmeti verdiğimiz firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Böylelikle klimanız ilk günkü gibi soğutma ve ısıtma yapacaktır. Sizlerde astım, baş ağrısı gibi toz ve bakterilerden kaynaklı rahatsızlıklara maruz kalmamış olacaksınızdır.

Firmayla İletişim Nasıl Kurulur?

Sultanbeyli klima, beyaz eşya bakım ve onarım hizmetlerini gerçekleştirdiğimiz firmamızdan profesyonel hizmet almak istiyorsanız 7/24 firmayla iletişim kurabilirsiniz. Firmanın web adresinden mail bırakarak yada iletişim numarasından arıza kaydı oluşturarak hizmet talep edebilirsiniz. Alanında uzman personeller kısa zamanda sizlere dönüş sağlayacaktır.

Author

Gökhan Esa

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir