Mutfakta kadınların işlerini kolaylaştıran ürünler arasında bulaşık makineleri yer alıyor. Bu makineler bulaşıkların el yerine makinede yıkanmasını sağlayarak kişilerin yorulmalarını ve su israfının önüne geçiyor. Özellikle kalabalık aileler için sık yıkama yapan bulaşık makineleri zaman içinde ilk günkü kalitede yıkamayı bırakıyor. Bu durumlarda bulaşık makinası tamiri yapılması gerekebiliyor.

Bulaşıkların kirli çıkması veya yıkama yapmaması gibi sorunlar yaşanıyor. Bu gibi sorunlarla karşılaşan kişilerin tercihi bulaşık makinelerinin tamirlerinin yaptırılması oluyor. Esa Teknik Servis bu aşamada kişilerin yardımına koşarak kirli bulaşık sorunlarına etkili bir çözüm buluyor ve profesyonel olarak beyaz eşya tamiri ve bulaşık makinası tamiri işlemlerini gerçekleştiriyor. Yaptıkları tamir veya onarım sayesinde makineler eskisi gibi kaliteli bulaşık yıkama yapmaya devam ediyorlar.

Bulaşık Makinelerinde Sık Karşılaşılan Arızalar

Esa Teknik Servis olarak bulaşık makinesi sahiplerinin yaşadıkları farklı arızalar için çözümler üretiyorlar. Buldukları çözümler sayesinde makinenin sorun çıkarmadan çalışmasını sağlıyorlar.

Esa Teknik Servisin sık olarak karşılaştığı ve çözüm bulduğu bulaşık makinesi arızalarından bazıları şunlardır;

 • Bulaşık makinesinin su almaması
 • Yıkama için kullanılan programların çalışmaması
 • Bulaşıkların yıkama sonrası kirli çıkması
 • Makinenin gürültülü çalışması
 • Tabak veya bardakların çizilmesi
 • Cam bulaşıkların parlak çıkmaması
 • Makinede fazla köpük olması
 • Makinenin su akıtıyor olması
 • Yıkama esnasında deterjanın kullanılamaması
 • Makinenin su almaması veya suyu boşaltmaması
 • Bulaşık makinesinde bulunan lambaların yanmaması

Esa Teknik Servis bu gibi arızaların tamamı için tamir hizmeti veriyor. Bu hizmeti İstanbul geneli için yaparak İstanbul’da bulaşık makinesi arızalı kimse kalmamasını sağlamaya amaçlıyor.

Eğitimli Esa Teknik Servis Elemanlarından Bulaşık Makinası Tamir Hizmeti

İstanbul’da yaşayan ve bulaşık makinesi kullananlar için hizmet veren Esa Teknik Servis bulaşık makinelerinde yaşanan arızaların eğitimli elemanları tarafından tamir edilmesini sağlıyor. Bu elemanlar bulaşık makinelerinin marka ve modellerini tanıyan aynı zamanda arızalara vakit kaybetmeden çözüm üretebilen kişiler oluyor. Böylece bulaşıklarının yıkanmaması gibi sorunlar yaşayan kişiler elemanların kısa süre içinde arızayı gidermesiyle temiz bulaşıklarına kavuşuyorlar. Ayrıca Esa Teknik Servis kendilerine ulaşarak bulaşık makinelerinde yaşadıkları arızalarda yardım isteyen kişilere aynı gün hizmet verdiği için kişiler servis için uzun süre beklemek zorunda kalmıyorlar. İstanbul’un hangi mahallesinde olurlarsa olsunlar aynı gün tamir hizmeti alabiliyorlar.

Orijinal Parçalarla Bulaşık Makinası Tamir Hizmeti

Bulaşık makinelerinde görülen arızaların giderilmesi için hizmet veren Esa Teknik Servis arızaya neden olan parçanın değişiminde ise orijinal parçalar kullanıyor. Makine marka ve modeline uygun olan bu yedek parçalar sayesinde tamir işlemi sonrasında bulaşık makineleri kusursuz bir şekilde çalışabiliyorlar. Ayrıca Esa Teknik Servis yedek parça değişiminde ve yapılan tamir işlerinde 1 yıllık garanti veriyor.

Tamirler Bulaşık Makinesinin Ömrünü Uzatıyor

Profesyonel bir şekilde bulaşık makinesi tamirini gerçekleştiren Esa Teknik Servis sayesinde kişiler bulaşık makinelerini uzun süreler boyunca kullanabiliyorlar. Tamirin doğru yapılması sayesinde bulaşık makinelerinin ömürleri uzamış oluyor. Kullanıcıların bulaşık makinelerini yanlış kullanmamaları ve kullanım talimatların uygun hareket etmeleriyle de bir daha benzer sorunlarla karşılaşmıyorlar.

Bu derece kaliteli bir tamir hizmeti almak isteyen kişiler İstanbul’da yaşıyorlarsa eğer bulundukları mevki fark etmeksizin Esa Teknik Servisin verdiği hizmetten yararlanabiliyorlar. Bozulan bulaşık makinelerinin çalışmaya devam edebilmesi için kişilerin Esa Teknik Servis ile iletişime geçerek doğru adresi vermeleri gerekiyor. Esa Teknik Servis ekipleri belirtilen adresin uzak veya yakın konumda olması fark etmeden aynı gün ulaşım bozukluk ya da arızanın ortadan kalmasını sağlıyorlar.