Buzdolapları günümüzde insanlar tarafından en çok kullanılan beyaz eşyalar arasında yer alıyor. Bu elektronik ürünler yiyeceklerin depolanmasını ve bozulmamasını sağlıyor. Bu sebeple de 24 saat aralıksız bir şekilde çalışıyorlar. Bunun için buzdolapları yoğun çalışmaları ve farklı sebeplerden ötürü zaman içinde çeşitli arızalar yaşayabiliyorlar. Tüketicilerin buzdolabı tamiri ile ilgili destek almaları gerebiliyor.

Fazla yiyecek depolanması ve gerekli bakımlarının yapılmaması bu arızaların ilk sebepleri arasında oluyor. Arızalanan buzdolapları yiyeceklerin bozulmasına neden olabileceği için vakit kaybetmeden tamir ettirilmesi gerekiyor. Bu sebeple buzdolabı tamiri hizmeti veren bir Esa Teknik Servis bulmak gerekiyor. İstanbul için hizmet veren Esa Teknik Servis kişilerin buzdolabı tamircisi ihtiyaçlarını karşılıyor.

Aynı zamanda da kişilerin buzdolaplarında bulunan yiyeceklerinin bozulmasını engelliyor. Esa Teknik Servis kaliteli tamir hizmeti ve uygun fiyat seçenekleri ile buzdolabı sorunlarına maruz kalan kişilerin vazgeçilmez adresleri arasında yer alıyor.

Gün İçinde Buzdolabı Tamir Hizmeti

Yiyeceklerin muhafaza edildiği buzdolaplarında sorun yaşayanlar için Esa Teknik Servis aynı gün içinde hizmet veriyor. Böylece kişiler bozulmalara karşı vakit kaybetmeden buzdolaplarını kullanmaya devam ediyorlar. Esa Teknik Servis ilçe veya semt fark etmeksizin İstanbul’un her bölgesi için tamir hizmeti veriyor. Esa Teknik Servis ile yapılan aramalar sonrası en yakın konumda olan elemanlarını verilen adrese yönlendirerek kişilerin buzdolaplarında yaşadıkları sorunlardan kurtulmalarına yardım ediyorlar.

Tamir Edilen Buzdolabı Arızaları

Beyaz eşyalar arasında gün boyu kullanılan makineler olan buzdolaplarının arızalanması kullanım koşullarına bağlı olarak belirli dönemlerde yaşanabiliyor. Esa Teknik Servis basit ya da zor tüm arızalar için profesyonel bir şekilde tamir hizmeti vererek makinelerin sorun yapmadan çalışmasını sağlıyor.

Esa Teknik Servis tarafından tamir edilebilen buzdolabı arızaları arasında şunlar bulunuyor;

  • Buzdolabının soğutma yapmaması
  • Dolabın su akıtması
  • Dolabın buzlanma yapması
  • Buzdolabının gürültülü çalışması
  • Buzdolabının buzluk bölümündeki buzların erimesi
  • Dolabın çalışmaması
  • Buzdolabı motor arızaları ve motor yanması
  • Modern buzdolaplarının arıza uyarısı vermesi

Esa Teknik Servis yaygın olarak bu arızaların giderilmesini sağlıyor. Ayrıca nadir olarak görülen arızalarında tamir edilerek dolapların kaliteli çalışmasını sağlıyor.

Tamir Edilen Buzdolabı Markaları

Buzdolabı tamiri üzerine hizmet veren Esa Teknik Servis modern ya da klasik özellikleri sahip olan buzdolaplarında görülen arızaları gideriyor. Bu dolaplar evler, işyerleri, okullar ve diğer yerlerde bulunabiliyor. Esa Teknik Servis yeri fark etmeksizin İstanbul’da buzdolabı tamirine ihtiyaç duyan tüm insanlar için aynı gün içinde hizmet vermeye çalışıyor.

Tamir konusunda deneyimli olan Esa Teknik Servis çalışanları adrese ulaştıklarında titiz bir çalışmayla arızaya neden olan sorunu tespit ediyorlar. Bu konuda yanılma yaşamadan sorunun çözümünü sağlıyorlar. Böylece gerekli müdahale yaparak dolapların daha fazla arıza yapmasına neden olmuyorlar. Ayrıca Esa Teknik Servis buzdolabı arızalarında marka ayırt etmeden hizmet veriyor. Böylece kişiler ellerinde hangi marka olursa olsun Esa Teknik Servis ile ulaşarak tamir ihtiyaçlarını iletebiliyorlar.

Orijinal Parçalarla Buzdolabı Tamir İşlemi

Esa Teknik Servisin tamir işlemleri için çalışan elemanları buzdolaplarında motor, fan ya da diğer parçaların değişimini de yapabiliyorlar. Arızaya bozulan parçanın neden olduğunu anladıklarında eski parça yerine orijinal yedek parça takarak dolabın çalışmaya devam etmesini sağlıyorlar. Ayrıca yaptıkları orijinal yedek parçaların değişimlerinde kişilere 1 yıl garanti sunuyorlar.

İstanbul’un tüm semtleri için hizmet veren Esa Teknik Servis verdiği tamir hizmetlerinin ekonomik ücretlerde olmasına önem veriyor. Böylece kişiler bozulan dolapları için aşırı yüksek ücretler ödeyerek mağdur duruma düşmüyorlar. Ayrıca Esa Teknik Servis deneyimli ustalarla çalıştığı içinde yanlış müdahale ve tekrar eden arıza sorunlarıyla karşılaşmıyorlar.