Klima, geliştirilen teknolojiler sayesinde, tüm kapalı alanlarda en iyi iklimlendirme cihazı olarak kullanılmaya başlanmıştır. Cihazların verimli ve sağlıklı kullanılabilmesi için bakımları büyük önem taşımaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren Esa Teknik Servis, klima teknik servisi çatısı altında klima bakım onarım hizmetleri ile tüm klima sistemlerinin bakımlarını yapıyorlar. Teknik servis hizmetlerine ihtiyaç duyan İstanbullular, servis çağrı numaralarını arayarak, bakım için randevularını oluşturabiliyorlar. Klima sistemlerinin, montajı ve bakımı güvenli, sağlıklı kullanım için önemlidir. Firma yıllık bakım hizmetleri ile cihazların verimliliğini artırmaya çalışıyorlar.

Klima Bakımının Önemi

Klimalar, konforlu yaşam alanı oluşturmak için üretilen elektrikli cihazlardır. Bakımları yapıldığı süre boyunca, en verimli şekilde çalışacak ve ortam havasının daha sağlıklı olmasını sağlayacaktır. Esa Teknik Servis, yıllık bakım hizmetleri yaparak, tüm klimaların arıza sorunu oluşturmadan uzun yıllar kullanılmasını sağlıyorlar. Temiz hava ve hastalıklardan korunmak için klima bakımları önemlidir. İstanbul ve tüm ilçelerinde verdikleri klima bakım hizmetleri sonucunda, kullanılan klimanın kullanım ömrü uzayacak ve yüksek performansla çalışırken, enerji tasarrufu sağlamaktadır. Teknik yeterliliğe sahip ekipleri ile yaptıkları bakımlar ile müşteri memnuniyeti oluşturuyorlar.

Klima Teknik Servisi

Firma, klima teknik servisi olarak hizmet veriyor ve müşterilerine klima ile ilgili tüm hizmetleri sunuyorlar. Web sitesi üzerinden müşterilerini klima bakımı ve diğer beyaz eşya bakım işlemleri hakkında bilgilendirme yapıyor.

Klima teknik servisi hizmetleri bölümünde verdikleri hizmetleri şu şekilde sıralıyorlar;

  • Klima bakım onarım
  • Klima montaj
  • Klima sökme takma
  • Klima gaz şarjı

Tüm klima kullanıcıları, 7/24 servis hizmeti alabiliyor ve cihazları da meydana gelen her türlü sorunun hemen çözülmesini sağlıyorlar. Profesyonel hizmet anlayışı ile çalışmalarını yapan elemanları, teknik bilgileri ve tecrübeleri sayesinde sorunları kısa sürede çözüyorlar.

Klima Periyodik Bakımları

Klimalar, sağlık açısından sürekli bakımlı olması gereken cihazlardır. İstanbul gibi büyükşehirlerde, yaz aylarında iş yerlerinde ve evlerde klimalar sayesinde konforlu bir yaşam sürülebilmektedir. Esa Teknik Servis firması, İstanbul merkezi ve tüm ilçelerine verdiği hizmetleri ile klimaların yıllık bakımlarını yapıyor. Kullanım yerine ve amacına göre her klima yılda birkaç kez bakımdan geçirilmelidir. Bakımı yapılmayan klimalarda enerji %40 daha fazla harcanır, verimlilik düşer ve ortama koku yaymaya başlar. Bunlar sonucunda da çeşitli hastalıkların ortaya çıkmasına neden olur. Bunun için müşterilerine periyodik bakımın önemini anlatıyor, uygun fiyatlarla yapıyorlar.

Klima Bakım Onarım Telefon Destek Hattı

Beyaz eşya ve klima servisi hizmetleri veren firma, müşteri odaklı çalışmakta ve her türlü desteği vermeye çalışmaktadır. Telefon destek hattı numarası üzerinden kendilerine ulaşan tüm müşterilerine, klima veya diğer beyaz eşya ürünlerinin kullanımı ve bakımı hakkında destek oluyorlar. Klimalarının yıllık bakımlarını ya da klimalarında oluşan arızaların onarımını isteyenler, telefon destek hattı üzerinden randevu oluşturabiliyorlar. Müşterinin belirlemiş olduğu gün ve saatte teknik ekipleri ile güvenilir servis hizmetini veriyorlar.