Esa Teknik Servis İstanbul’da yaşanan elektrik süpürgesi sorunlarına profesyonel tamir hizmeti veriyor. Böylece süpürgenin bozulması nedeniyle evlerin kirli bir şekilde kalmasını engelliyorlar. Esa Teknik Servis İstanbul merkez ve tüm ilçeleri için hizmet veriyor. Bu sayede kişiler hangi ilçede oturuyor olurlarsa olsunlar Esa Teknik Servisin profesyonel süpürge tamiri hizmetinden yararlanabiliyorlar.

Süpürge Tamiri İçin Verdiğimiz Hizmetler

Müşterilerinin beğenisini kazanmak amacıyla kaliteli tamir hizmeti veren Esa Teknik Servis süpürgeler de görülen arızaların giderilmesi ve arızalı parçaların değiştirilmesi için hizmet veriyor.

Esa Teknik Servis tarafından süpürgeler için verilen hizmetler şunlar oluyor;

  • Filtrelerinin değişimi
  • Motorun değişimi
  • Süpürge hortumunun değişimi
  • Düğmelerin değişimi
  • Kabloların değişimi
  • Fan değişimi
  • Makaraların değişimi
  • Rulmanların değişimi
  • Elektronik kartların değişimi

Tamir hizmeti veren elemanlar yaşanan arızaların tespitinde bu parçalarda değişimin gerekli olduğuna karar verdiklerinde değişimlerini yapıyorlar. Bu sayede de yaşanan sorunu ortadan kaldırıyorlar.

Süpürgelerde Görülen Arızalar

Evlerin özellikle halı ve tavanların temizlenmesi için kullanılan elektrikli süpürgeler gün aşırı kullanılabiliyorlar. Bu sebeple de arızalanma ihtimalleri oldukça yüksek oluyor. Süpürgeler de yaşanan arızalar genellikle kullanıcının çözebileceği arızalar oluyor. Ancak bazı durumlarda arızalara kullanıcıların bir çözüm bulması mümkün olmuyor. Bu durumda da tamir hizmetlerinden yararlanılması gerekiyor.

Süpürgelerin çalışmaması, duman çıkması, süpürgenin sigortayı attırması, kirleri çekmemesi, çalışırken ses çıkarması ve devir yapmaması gibi sorunlarda tamir hizmetlerinden faydalanıyor. Tamir Esa Teknik Servissı bu gibi süpürge arızalarını İstanbul’un tüm bölgelerinde aynı gün gidermek için ekipleriyle düzenli çalışmalar yapıyor. Böylelikle gün içinde gelen arıza çözümü ihtiyaçlarını tamamlayabiliyor. Genellikle görülen bu arızaları süpürge markasına bakmaksızın gideriyor. Böylelikle süpürge sahipleri zor durumda kalmıyorlar.

Süpürge Tamirinde Ekonomik Ücretler

Sulu, toz torbalı veya toz torbasız süpürge olmasına bakmaksızın tamir hizmeti gerçekleştiren Esa Teknik Servis süpürgelerin sorunsuz çalışmalarını sağlıyor. Ayrıca yaptıkları tamir sayesinde makinelerinin ömrünün uzamasını sağlayarak kişileri yeni süpürge alma derdinden kurtarıyor. Ayrıca yaptığı tamir için müşterilerinden ekonomik ücretler isteyerek kişilerin yüksek tamir masraflarından kurtulmasını sağlıyor.

Talep ettiği ücretler ise süpürgelerin arızalarının büyüklüğüne ve tamir için yapılacak parça değişimlerine bağlı olarak değişiyor. Yedek parça değişimini de gerçekleştiren Esa Teknik Servis değiştirdiği parçaların yerine taktığı parçaların ise orijinal olmasına özen gösteriyor. Böylece tamir hizmeti sonrasında süpürge benzer sorunları tekrar yaşamıyor.

Süpürge Tamirinde Uzman Kadro

İstanbul’a bağlı tüm ilçelerde yaşayan kişilerin süpürgelerinde yaşadıkları arızalardan aynı gün kurtulmasını sağlayan Esa Teknik Servis tamir işi için uzman kadroyla çalışıyor. Uzman kadrosu son model veya eski modellerdeki süpürgelerin her türlü arızalarını çözümleme konusunda tecrübe ve bilgi sahibi olarak doğru çözümler üretiyor. Bu sebeple de kişilerin yanlış tamir kaynaklı makineyi kaybetme veya büyük arızalarla karşılaşma gibi sorunlar yaşamamalarını sağlıyorlar. Ayrıca elektrikli süpürge marka veya modeli ayırt edilmeden gerçekleştirdikleri tüm tamirler için 1 yıl garantili olan hizmet veriyorlar.