İnsanlar tarafından hayat boyunca en fazla kullanılan ev eşyaları arasında çamaşır makineleri ilk sırada yer alıyor. Çamaşır makineleri hangi markada olursa olsun belirli süre sonucunda arıza yapıyor. Bu arızalar ev sahiplerinin çözebilecekleri arızalar olabilirken bazı durumlarda tamirci çağırma ihtiyacı duyulabiliyor. Esa Teknik Servis kişilerin beyaz eşya tamiri ve çamaşır makinası tamiri ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla uzun süredir kaliteli hizmet veriyor. Aynı gün buldukları arıza çözümleri sayesinde çamaşır makinem bozuldu çamaşırlarım kirli kalmasın diyenler için doğru adres oluyor.

Marka Ayırt Etmeden Çamaşır Makinası Tamiri Hizmeti

Çamaşır makinelerinin tamirini çamaşır makinesinde uzman olan ustaları aracılığıyla yapan Esa Teknik Servis marka ayırt etmeksizin hizmet veriyor. Eski model ya da yeni model fark etmeksizin tüm çamaşır makinelerinde yaşanan sorunların sebebini öğrenip tamir edilmesini sağlıyorlar. Böylece kişilerin eşya sıkıntısı yaşamasının önüne geçiyorlar. Tamir yaptıkları çamaşır makinesi markaları arasında Arçelik, Beko, Regal, Siemens, Bosch, Profilo ve Vestel gibi markalar bulunuyor.

Çözüm Bulduğumuz Çamaşır Makinesi Arızaları

Esa Teknik Servis adına çalışan tamir elemanları çamaşır makinelerinde deneyimli oldukları için makinelerde yaşanan farklı arızaların tamir edilmesini sağlıyorlar.

Tamir elemanlarının çözüm buldukları çamaşır makinesi arızaları arasında şunlar yer alıyor;

  • Su alma arızası
  • Su boşaltma arızası
  • Çamaşırların sıkılmaması sorunu
  • Su kaçırma sorunu
  • Gürültülü çalışma ve hareket etme sorunu
  • Makineden köpük kaçırma sorunu
  • Çamaşır makinesi çalışmama sorunu
  • Deterjan alma sorunu
  • Deterjan bölümünden köpük çıkması sorunu
  • Çalışırken arızalanma sorunu

Yaygın olarak görülen bu arızaların çözümünü Esa Teknik Servis elemanları İstanbul’un tüm semtlerinde gerçekleştiriyor. Semt neresi olursa olsun kısa sürede adreste olarak sorunların ortadan kalkmasını sağlıyorlar.

Tüm İstanbul İçin Çamaşır Makinası Tamir Hizmeti

Esa Teknik Servis çamaşır makineleri için tamir hizmetini İstanbul genelinde veriyor. İstanbul’un Avrupa ya Anadolu Yakası fark etmeksizin her semt, mahalle ve sokağı için tamir hizmeti veriyor ve kişilerin çamaşır makinesi kaynaklı sorunlarından kurtulmasını sağlıyor. Esa Teknik Servis çamaşır makinelerini tamiri için kendilerine başvuruda bulunan kişilere aynı gün içinde dönüş yapıyor. Böylece kişileri günlerce tamirci bekleme ve çamaşır yıkayamama gibi sorunlarından kurtarıyor.

Tamir elemanları tamir işlemini gerçekleştirdikten sonra çamaşır makinesinin sorunsuz çalışıp çalışmadığının kontrolünü yaptıktan ve sorun olmadığından emin olduktan sonra tamir hizmetini tamamlayıp ücretlerini alıyorlar. Esa Teknik Servis kalite hizmet vermesinin yanı sıra verdiği tamir hizmetlerinin de müşterileri için ekonomik olmasına özen gösteriyor. Yüksek ücretler talep etmeyerek kişilerin uygun fiyatlarla tamir hizmetinden yararlanmasına yardımcı oluyor.

Garantili Çamaşır Makinası Tamir Hizmeti

İstanbul genelinde çamaşır makinelerinin arızalarına çözüm bulan Esa Teknik Servis yaptıkları tüm tamir işleri için 1 yıl garanti veriyor. Bu sayede kişiler Esa Teknik Servisin yaptığı tamir sonrasında aynı sorunu yaşadıklarında Esa Teknik Servisin garantili hizmetinden yararlanabiliyorlar. Bunun dışında Esa Teknik Servis çamaşır makinelerinde yaptığı tamir işleminde yedek parça değişimini orijinal yedek parçalar kullanarak yapıyor. Bu sayede çamaşır makineleri tamir sonrası ilk günkü kalitesiyle çalışmaya devam ediyorlar.

Sizlerde çamaşır makinelerinizin tamir edilmesine ihtiyaç duyuyor ve İstanbul’da yaşıyorsanız hangi semtte olursa olsun Esa Teknik Servisden hizmet alabilirsiniz. Böylelikle yaşadığınız sorundan kısa süre içinde kaliteli hizmet alarak kurtulabilirsiniz.