Günümüzde insanlar lezzetli yemekler ve hamur işleri için evlerde fırın ismi verilen eşyaları kullanıyorlar. Bu eşyalar uzun süreli kullanıldıkları için zaman içinde arızalanarak börek ya da diğer yemeklerin güzel pişmesini engelliyorlar. Bu durumda tüketiciler fırın tamiri veya beyaz eşya teknik servislerine hizmetine ihtiyaç duyabiliyor.

Ayrıca çalışmayarak kişileri zor durumda bırakabiliyorlar. Bu sebeple Esa Teknik Servis İstanbul’da çalışmayan fırın kalmasın diye fırın tamiri hizmeti veriyor. Bu hizmet sayesinde İstanbul’da yaşayan kişiler yemeklerin pişmemesi ya da çok pişmesi gibi sıkıntılarla karşılaşmıyorlar.

Deneyimli Fırın Tamir Elemanlarından Hizmet

Fırınlar ve fırınlara bağlı olarak yanan ocaklar evlerde yemek pişirmek için tercih edilen eşyalar oluyor. Bu sebeple fırınların arızalanması yemeğin pişmemesine ve özellikle misafir için hazırlık yapılırken arızanın olması sebebiyle kişilerin büyük sıkıntı yaşamasına sebep olur. Bunun için fırınlarda yaşanan arızaların vakit kaybetmeden çözümlenmesi gerekir.

Esa Teknik Servis bunu sağlamak için İstanbul’un her semtine kısa bir sürede ulaşarak fırınların sorunlarına çözümler üretiyor. Böylece kişiler saatler ya da günler boyunca fırını kullanamama sıkıntısı yaşamıyorlar. Fırınların tamiri için hizmet veren Esa Teknik Servis elemanları deneyimli oldukları için marka veya model fark etmeksizin fırınlarda görülen arızaların tamirini gerçekleştiriyorlar.

Arıza sebebini yaptıkları inceleme sonucunda anladıkları için doğru müdahale ile kısa sürede tamir yapılmasını sağlıyorlar. Yaptıkları tamir işleminin ardından fırının sorunsuz pişirme veya çalışma eylemini gerçekleştirdiğini anlayınca da verdikleri hizmeti tamamlıyorlar. Ayrıca tamir hizmetlerini kaliteli bir şekilde gerçekleştirerek fırınların kullanım ömürlerinin artmasına yardımcı oluyorlar. Fırınları tamir etme süreleri ise yaşanan arızaya bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor.

Tamiri Yapılan Fırın Arızaları

İstanbul’da bulunan tüm ilçe ve semtler için hizmet veren Esa Teknik Servis evlerde ya da iş yerlerinde kullanılan fırınların tamir edilmesini sağlıyor. Tamir konusunda uzman oldukları için her türlü fırın arızasının çözülmesini sağlıyorlar.

Ancak yaygın olarak tamirini yaptıkları fırın arızaları arasında şu arızalar yer alıyor;

  • Fırınlarda yaşanan program arızaları
  • Fırının pişirme yapmaması
  • Yemek ya da hamur işlerini ayarlanan dereceye göre fazla pişirmesi veya yakması
  • Fırına bağlı ocağa gaz gelmemesi
  • Fırın lambasının yanmaması
  • Fırınların alt veya üst pişirme yapmamaları
  • Ocağın yanmaması sorunu
  • Fırındaki zamanlamanın çalışmaması

Bu arızalar bulunan fırınların markası fark etmeksizin tamir edilmesini sağlıyorlar. Fırın arızasının bildiriminde yaşanan arızanın doğru şekilde iletilmesiyle elemanlar gerekli ekipmanları yanlarında getirerek sorunun kısa sürede çözülmesini sağlıyorlar.

Tamiri Yapılan Fırın Markaları

Fırınlarda yaşanan pişirmeme veya çalışmama gibi sorunlara karşılık tamir hizmeti veren Esa Teknik Servis marka veya model fark etmeden tamir işleminin yapılmasını sağlıyor. Bu sayede İstanbul’da evlerinde ya da iş yerlerinde kullandıkları fırınlarda arıza yaşayan tüm kişilere hizmet veriyor.

Arıza yaşayan kişilerin Esa Teknik Servise ulaşması sonrasında mümkün olduğunda aynı gün içinde tamir işleminin gerçekleşmesini sağlıyorlar. Esa Teknik Servisin tamirlerini yaptığı fırın markaları arasında Siemens, Luxell, Arçelik, Profilo, Vestel, Ternikel, Samsung ve Miele yer alıyor. Esa Teknik Servis bu markalar ve diğer markalardaki fırınların gazlı, elektrikli, turbo, mikrodalga ve A sınıfı olmasına bakmaksızın hizmet veriyor.

Fırın Tamirinde 1 Yıllık Garanti

Fırınlarda görülen arızalar için hizmet veren Esa Teknik Servis tamir işlemi için müşterilerine 1 yıllık garanti veriyor. Ayrıca fırınlarda arızaya sebep olan bozuk parçaların değişimini orijinal parçalarla değiştiriyor. Böylelikle fırınlar kaliteli bir şekilde pişirme veya çalışma işlemi gerçekleştirebiliyorlar.

Esa Teknik Servis 1 yıl garantili tamir hizmetini İstanbul’un iki yakası içinde aynı kalitede gerçekleştiriyor. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kişilerin yaşadıkları fırın arızalarında Esa Teknik Servise ulaşarak tamir edilmesini istemeleri yeterli oluyor.