Esa Teknik Servis, klima teknik servisi ve beyaz eşya teknik servisi hizmetlerinde, müşteri istek ve talepleri her zaman ön plana alınmakta ve en güvenilir hizmetleri en kısa sürede vermeye çalışıyoruz. İstanbul ve ilçelerini kapsayan tüm hizmetlerimizde %100 müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur. Klima teknik servisi olarak tüm çalışmalarımızı belirli bir plan ve program dahilinde yapıyoruz.

Geniş kadromuz ile sektörde edinmiş olduğumuz tecrübe, bilgi birikimi ve teknik yeterlilik ile İstanbul genelinde kaliteli hizmetler veren bir Esa Teknik Servis olarak tanınıyoruz. Hizmetlerimiz sayesinde, klima ve tüm beyaz eşya ürünlerinizin her türlü bakımını uzman personellerimiz ile yapıyoruz. Kaliteli teknik servis hizmetlerimizin tüm çeşitlerini her zaman en uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Vizyonumuz

Beyaz eşya ve klima servisi sektöründe, tanınan ve belirlenen standartlara göre yenilikçi hizmetler ile müşteri odaklı hizmetler üreten teknik servis olmak en önemli vizyonumuzdur. Evlerinde, iş yerlerinde çeşitli beyaz eşya, klima gibi elektronik eşyaları kullananlara beklentileri doğrultusunda hizmet vermek ve beklentilerini karşılayacak bir hizmet ağı oluşturmayı hedefliyoruz.

Yeni gelişen teknolojileri yakından takip etmek, hizmetlerimizde eski yeni cihaz, marka ve model ayrımı yapmaksızın üstün deneyimlerler, tüm beklentileri karşılayacak hizmetleri mümkünse aynı verecek bir ekip oluşturmak ve hizmetleri kesintisiz olarak vermek firmamızın amaçları arasında yer almaktadır.

Misyonumuz

Sektörde hizmet vermeye başladığımız günden itibaren, tüm müşterilerimize verilebilecek en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara vermeye çalışıyoruz. Verilen hizmetlerin güvenli olması için yeterli sayıda teknik personel bulunduruyor ve tüm personellerimizi, gelişen sistemlere göre eğitimlerini aldırıyoruz. Amacımız, verilen tüm hizmetlerin en üst kalitede olmasını sağlamaktır.

Klima ve beyaz eşya teknik servisi olarak İstanbul ve ilçelerinde verdiğimiz hizmetlerde, kaliteyi her zaman artırmayı ve müşteri memnuniyeti oluşturarak, sektörde lider olmayı hedefliyoruz. Verdiğimiz hizmetler ile kısa sürede birçok hedefimize ulaşmış bulunuyoruz. Başarılı ve kaliteli hizmetler için personelimizin eğitimi kadar güven içinde çalışmasını da sağlamak misyonumuz arasında yer alıyor.

Kalite Hedeflerimiz

Klima teknik servisi ve beyaz eşya teknik servisi olarak İstanbul genelindeki hizmetlerimizde, tüm müşterilerimize eşit ve bütüncül yaklaşarak, hizmetlerimizi yüksek kalitede sunmak hedeflerimizdendir. Sektörün müşteriye güven vererek gelişmesini ve sektörde yeni istihdamlar oluşturmak, tüm hizmetlerin belirlenen standartlara uygun şekilde yerine getirilmesini hedefliyor ve gerçekleştiriyoruz. İnsanların kullandıkları, beyaz eşyaları arıza yaptığında teknik bilgi sayesinde, arıza onarımlarına en iyi çözümlerin hızlı ve doğru belirlenmesi gerekiyor.

Tüm teknik servis elemanlarımız, müşterilerimize sevgi ve saygı ölçüsünde yaklaşarak, talep edilen servis hizmetini şeffaf ve güvenilir olarak sunmaktadır. Kalitenin artması ve müşterinin verilen hizmetten memnuniyet duyması için işlem öncesinde ve işlem sonrasında, yapılacak ve yapılan işlemlerle ilgili bilgilendirme yapıyoruz. Orijinal yedek parça ve işçilik garantili hizmetleri hedefleyerek, sektörümüzde, her zaman güvenilir bir Esa Teknik Servis olmak kalite hedeflerimizi oluşturmaktadır.