Herkesin evinde bulunan beyaz eşyalar, yetkisiz ve hatalı servis hizmetleri nedeni ile büyük masraflara neden oluyor. Bazıları ise, onarılamayacak duruma gelerek yenisinin alınmasına yol açıyor. Bu da evlerin bütçelerini oldukça olumsuz etkiliyor. İstanbul ilinin tüm ilçelerine beyaz eşya teknik servisi hizmeti veren Esa Teknik Servis, profesyonel hizmetleri ile beyaz eşyaların çok daha uzun süreler kullanımına imkan tanıyor. Esa Teknik Servis vermiş olduğu hizmet kalitesi sayesinde, il bazında aranan marka haline gelmiş bulunuyor.

Beyaz Eşya Teknik Servisi Hizmet Özellikleri Nelerdir?

Esa Teknik Servis tüm beyaz eşya marka ve modellerinin, servis ve onarım hizmetlerini yapıyor.

Hizmetlerini ise şu özellikler çerçevesinde icra ediyor;

  • İlçe farkı gözetmeksizin hizmetlerini, Esa Teknik Servis’e ulaşıldığı gün içerisinde gerçekleştiriyor
  • Servis hizmetlerini yetkili servis olarak icra ediyor. Böylece, garantisi olan beyaz eşyaların servis hizmetleri, garantileri bozulmadan ve ücretsiz olarak yapılıyor.
  • Esa Teknik Servis, yapmış olduğu parça değişimlerine, ilave garanti süresi veriyor. Ayrıca tüm parça değişimlerinde, beyaz eşyanın orijinal yedek parçasını kullanıyor.
  • Esa Teknik Servis, bakım ve onarım hizmetlerini bulunduğu mekanlarda gerçekleştirerek, müşterilerinin mağdur olmamasını sağlıyor.
  • Esa Teknik Servisin çok geniş bir yedek parça stoku olduğundan, parça bekleme gibi nedenlerden müşterilerin bekletilmesine engel olunuyor.
  • Esa Teknik Servis, servis hizmetleri esnasında müşterilerine, doğru ve ekonomik kullanımla ilgili bilgiler veriyor.
  • Esa Teknik Servise iletişim numaralarından, haftanın 7 günü 24 saat ulaşılabiliyor. Esa Teknik Servis, özellikle arızalara müdahalede zaman sınırlaması olmadan hizmet veriyor. Arızalar tam olarak giderilmeden, işler yarım bırakılıp gidilmiyor.

Esa Teknik Servis, sektörde en deneyimli ekibe sahip bulunuyor. Esa Teknik Servisin deneyimli ve yetkili teknik ekibi sayesinde, arızalar kısa sürede bulunarak doğru şekilde müdahale ediliyor. Bu nedenle de ekstra onarımlar çıkarılmayarak, hizmet karşılığı sektörün en uygun fiyatları uygulanıyor.

Hizmet Alanları Nelerdir?

Esa Teknik Servisin teknik ekibi, beyaz eşya marka ve modellerine göre eğitim almış profesyonel kişilerden oluşuyor. Esa Teknik Servisin her beyaz eşya cinsi için ayrı bir servis ekibi bulunuyor (klima, çamaşır makinesi ve buzdolabı servisi gibi). Esa Teknik Servis, beyaz eşya olarak adlandırılan her şeyin bakım, onarım ve servis hizmetlerini sağlıyor.

Esa Teknik Servis, standart beyaz eşyaların yanı sıra ankastre beyaz eşyalar için de aynı hizmeti veriyor. Esa Teknik Servise, servis hizmeti için ulaşıldığında, müşterilerin kendilerinin giderebileceği sorunların çözümleri için ücretsiz destek de sağlanıyor. Esa Teknik Servis ayrıca, beyaz eşyaların montajı ve hatalı montajların düzeltilmesi hizmetlerini de veriyor.

Beyaz Eşya Teknik Servisi Diğer Hususlar

Esa Teknik Servis, servis ve onarım hizmetlerinin yanında, beyaz eşyaların verimli çalışması ve daha uzun ömürlü olması için gerekli olan bakım hizmetlerini de veriyor. Esa Teknik Servisin profesyonel bakım hizmeti sayesinde, beyaz eşyalarda sonradan oluşabilecek birçok arıza ve dolayısı ile de masrafın önüne geçiliyor. Esa Teknik Servisin tüm personelinin güvenlik soruşturmaları ve periyodik muayeneleri düzenli olarak yaptırılmaktadır. Müşteri memnuniyetini öncelik olarak kabul eden Esa Teknik Servisin tüm ekipleri, müşteri odaklı ve dürüst uzmanlardan oluşuyor.