Blog

İstanbul Beyaz Eşya Tamiri

Evlerin vazgeçilmezleri olan beyaz eşyaların zaman içinde kullanımına bağlı olarak arızalanmaları sonucu onarımları ya da bakımları gerekir. Bu noktada konusunda uzman çalışanların müdahalesi ile gerçekleşen onarım ve bakım işlemlerinden yüzde yüz verim alma imkanınız doğar. İstanbul beyaz eşya tamiri konusunda profesyonel çalışma sergileyen Esa Teknik Servis ise bu alanda sektörünün öncüsü durumunda bulunuyor.

Aynı Gün İçinde Onarım ve Bakım

Konularında uzmanlaşmış teknik personelleriyle hizmet sunan teknik servis, hizmet kalitesi ile İstanbul’un en beğenilen ve en çok tercih edilen markası olarak servis sunuyor. Tam zamanlı çalışan ve yaygın hizmet ağı sunan firma, müşterinin ulaştığı aynı gün içerisinde soruna müdahalede bulunuyor ve gerekli olan bakım, montaj ya da onarımı noksansız şekilde gerçekleştiriyor. Teknik serviste hızlılık prensibi ile hareket eden firma, bu yönüyle bekleme nedeni ile mağduriyet oluşmasına izin vermiyor.

Yerinde Hizmet

Esa Teknik ayrıca onarımı ya da bakımı gerekli olan beyaz eşyayı, geniş donanıma sahip bulunan servis araçları ile bulunduğu yerden oynatmadan gereken hizmeti sunuyor. Alanlarında profesyonelleşmiş ve tecrübeli teknik personeli ile servis, bu yönden de müşteri memnuniyetine odaklı olarak çalışıyor.

Servis Çalışma İlkeleri

Marka ya da model ayrımı olmaksızın buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın ve süpürge gibi tüm beyaz eşyalar için gerekli olan bakım, onarım ve montaj hizmetlerini özenle sunan servis, İstanbul beyaz eşya tamiri noktasında;

  • Garantili eşyalarınızın garantisini bozmadan servis sağlıyor,
  • Parça değişimlerinde orjinal yedek parça avantajı sunuyor,
  • Onarım ya da parça değişimleri neticesi ilave garanti sağlıyor,
  • Son derece geniş bir yedek parça stokuna sahip olan servis, parça bekleme gibi mağduriyetlerin oluşmasına izin vermiyor,
  • Sunulan her tür hizmet sonunda müşteriler tam bilgilendirilerek, gerek yapılan işlemler gerekse de sonrasında dikkat edilecek hususlar noktasında aydınlatılıyor.

Her tür beyaz eşya konusunda uzmanlığı bulunan ekipleri ile servis, arızayı tam ve doğru tespit yanında, yalnızca gerekli müdahaleyi gerçekleştirerek ekstra masrafların oluşmasına da neden olmuyor.

Tam Zamanlı Hizmet

Haftanın yedi günü hizmet sunabilen teknik servis, bu yönüyle de aralıksız, kesintisiz ve hızlı hizmet sunuyor. Mutlu ve memnun müşteriler sloganı ile hareket eden firmaya ise dilediğiniz gün, saat ayrımı olmaksızın 24 saat boyunca ulaşarak hizmet talep ve arıza kaydı oluşturabiliyor, en kısa sürede geri dönüş alabiliyorsunuz.

Yetişmiş ve uzmanlaşmış teknik personelden, birinci sınıf kaliteye sahip servis hizmetlerini müşterileri ile uzun yıllardır buluşturan firma, onarımdan bakıma ve montaja kadar verdiği tüm hizmetlerde oldukça uygun ücretlendirme ile çalışıyor. Bu anlamda uygun fiyat garantisi de sunan teknik servis, ödeme noktasında ise çeşitli ödeme seçenek ve kolaylıkları ile İstanbul beyaz eşya tamiri konusunda farkını açık bir şekilde ortaya koyuyor.

Author

Gökhan Esa

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir